• Detail firmy

Novák Jiří - UNI ELEKTRO

Základní popis

Projekce, výroba, montáž, servis a opravy průmyslové, laboratorní i spotřební elektrotechniky a elektroniky.

Adresa

Wolkerova 1394
547 01 Náchod

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45556610
DIČ:  CZ501113168

Výrobky, činnosti

Elektrotechnika

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 324 768
WWW: www.jnovak.unielektro.sweb.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.