• Detail firmy

Nová Valaška, s.r.o.

Základní popis

Společnost patří mezi největší výrobce plastových obalů v České republice. Mezi výrobky patří plastové dózy (několika typů), láhve, kanystry, atd...

Adresa

Brumovská 452
766 01 Valašské Klobouky

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25593315
DIČ:  CZ25593315
Rok založení:  2000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Produkty

- plastové dózy (několika typů), láhve, kanystry, různé druhy uzávěrů, PET láhve, plastové sudy, boxy, kontejnery, uzávěry, rozprašovače, dále i služby i tím související jako potisk, doprava nebo výroba forem, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 114 390

Kontaktní osoba

David Bělaška - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.

PURUPLAST, a. s.

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.