• Detail firmy

NOVA-PLAST s.r.o.

Základní popis

Společnost vyrábí plastové lisované výrobky.

Adresa

Zbuzanská 169
252 25 Ořech

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47538546
DIČ:  CZ47538546
Rok založení:  1993
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby a produkty

- výroba polotovarů z plastických hmot.

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Abrham - Jednatel

Ing. Antonín Novotný - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

Milan Vít

Již více než 25 let se zabýváme výrobou forem a nástrojů. Výrobní program zahrnuje vstřikovací a sklářské formy (ocelové i tvrdokovové) a lisovací nástroje. Naše nástrojárna zajišťuje nejen výrobu, ale i konstrukci a odzkoušení forem či nástrojů. Formy a nástroje vyrábíme dle výkresové dokumentace nebo dle vzorku výlisku. Některé ukázky našich výrobků naleznete na webových stránkách firmy.

TESPOL Kolín - LISOVNA PLASTŮ s.r.o.

Zaměřujeme se na lisování a vstřikování plastů. Zajišťujeme výrobu plastových dílů a komponentů pro různá odvětví průmyslu (elektrotechnický, automobilový, potravinářský, hračkářský). Pro vstřikování plastů vlastníme certifikát ISO 9001. Námi vyrobeny produkty jsou vysoce kvalitní, a to díky používání nejmodernějších technologií a mnohaletých zkušeností našich zaměstnanců.