• Detail firmy

NOVA leasing, a.s.

Základní popis

Společnost NOVA Leasing, a.s. se zaměřuje na nový způsob financování pro podnikatele systémem zpětného leasingu. V oboru zpětného leasingu je NOVA Leasing specialista se silným finančním zázemím a profesionálními službami.

Adresa

Líbalova 2348/1
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24687332
DIČ:  CZ24687332
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Finanční řešení pro podnikatele

Kontaktní údaje

Telefon: +420 270 001 900
Fax: +420 270 001 999
E-mail: info@novaleasing.cz
WWW: www.novaleasing.cz
Další firmy v oboru

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

AKUS, s.r.o.

Věnujeme se externímu i internímu účetnictví, zpracování mezd, účetní supervizi a další. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do fyzického zlata a stříbra, financí, stavebního spoření nebo rozložení osobního portfolia. Nabízíme individuální přístup a zaměřujeme se na malé a střední firmy.