• Detail firmy

NOVÁ KRYTINA s.r.o.

Základní popis

Prodej střešní krytiny Maslen, trapézových plechů, klempířských doplňků a parapetů a okapových systémů. Zajišťujeme vše od návrhu až po realizaci.

Adresa

Jestřebí 87
789 01 Jestřebí

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28639821
DIČ:  CZ28639821
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tesařské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 470 005
E-mail: nova-krytina@seznam.cz
WWW: www.nova-krytina.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Mlčůch - Jednatel

Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.