• Detail firmy

Nová Epocha Janov, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme různá firemní školení. Hotel Epocha: Nabídka ubytování pro 27 osob v 9 pokojích a apartmánu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, televizí. K dispozici je hotelová restaurace.

Adresa

Kokonínská 4815/56
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28712137
  • Služby

Výrobky, činnosti

Školení

Příprava a vedení obchodního jednání,Adaptace změny a náročné situace,Přesvědčivá argumentace,Asertivní komunikace,Obchodní dovednosti,Koučování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 300 019
Mobil: +420 777 775 004
E-mail: cubicus@cubicus.cz
E-mail: restaurant@hotelepocha.cz
WWW: www.hotelepocha.cz
WWW: www.cubicus.cz

Kontaktní osoba

Veronika Svobodová - Jednatel

Mobil: +420 777 775 004

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Rudolf MAŠTÁLKO MARY

Výroba, velkoobchod, prodej na dobírku: - krycí zorníky do svářečských kukel, štítů a brýlí - ochranné fólie - borax tavidlo na pájení Velkoobchod, maloobchod: - svařovací pistole: - na MAG/MIG

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

INTER EU, s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování účetnictví pro fyzické osoby, školy, příspěvkové a neziskové organizace. Jsme schopni zajistit daňovou optimalizaci, vedení a inventarizaci majetku i zásob. Zpracujeme externí účetnictví nebo samotné mzdy.