• Detail firmy

NoRyNo truhlářství spol. s r.o.

Základní popis

Výroba zakázkových interiérů, nábytku, kuchyní na klíč, vestavěných skříní, kancelářského a atypického nábytku včetně 3D návrhu.

Adresa

Židovice 122
411 83 Židovice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28717651
DIČ:  CZ28717651

Výrobky, činnosti

Kuchyně Roudnice, nábytek

Výroba zakázkových interiérů, nábytku, kuchyní na klíč, vestavěných skříní, kancelářského a atypického nábytku včetně 3D návrhu.

Kontaktní údaje

E-mail: Noryno@seznam.cz
WWW: www.noryno.cz

Kontaktní osoba

Václav Rybář - Jednatel

Mobil: +420 731 408 851
E-mail: Noryno@seznam.cz

Michal Novotný - Jednatel

Další firmy v oboru

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.