• Detail firmy

NORSIM, s.r.o.

Základní popis

Prodej náhradních dílů, doplňků a příslušenství pro nákladní vozy Daf, Iveco, Man, Mercedes-Benz a Scania.

Adresa

Mnichská 212
384 11 Netolice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28119495
DIČ:  CZ49018221

Výrobky, činnosti

Náhradní díly

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 951 404
E-mail: info@truckonline.cz
WWW: www.truckonline.cz

Kontaktní osoba

Jakub Slavík - Jednatel

Mobil: +420 601 230 475
Mobil: +420 725 005 393
Další firmy v oboru

Roman Brabec

Hlavním zaměřením naší firmy jsou opravy vznětových motorů. Provádíme opravy, seřizování, kontroly, montáže a demontáže vstřikovacích čerpadel níže uvedených značek. Dále seřizujeme a vyměňujeme vstřikovací trysky, kontrolujeme předvstřiky, seřizujeme a opravujeme motory, kontrolujeme a vyměňujeme rozvody. Součástí poskytovaných služeb je rovněž diagnostika vozidel a prodej náhradních dílů.

K-DIGI s.r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potahových autofólií. Přímý dovoz belgických autofólií Grafiwrap. Výhradní dovoz autofólií VViViD vinyl pro Českou a Slovenskou republiku. Kompletní sortiment na jednom místě. Provádíme celopolepy, tónování skel. Zabýváme se prodejem zboží pro instalaci a provozování společných televizních antén, satelitních rozvodů, kabelových rozvodů, optiky atd.

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.