• Detail firmy

NOREK LIBOR

Základní popis

Provozujeme truhlářství. Vyrábíme z masivu i lamina. Nabízíme vchodové i interiérové dveře, vestavěné skříně, obývací i kancelářský nábytek, okna.

Adresa

Těnovice 54
335 61 Spálené Poříčí

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41686918

Výrobky, činnosti

truhlářství

Provozujeme truhlářství. Vyrábíme z masivu i lamina. Nabízíme vchodové i interiérové dveře, vestavěné skříně, obývací i kancelářský nábytek, okna.

Kontaktní údaje

E-mail: lnorek@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvinorek.cz

Kontaktní osoba

Libor Norek - Majitel

Mobil: +420 777 999 742
E-mail: lnorek@seznam.cz
Další firmy v oboru

TRUHLÁŘSTVÍ Soukup & Burián

Specializací firmy je výroba kuchyní, vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Naše truhlárna Vám navrhne a zrealizuje designově propracovaný nábytek ve vysoké kvalitě. Veškeré Vaše požadavky s Vámi zkonzultujeme a uděláme vše proto, abychom splnili Vaše představy a sny o bydlení. Nabízíme rovněž návrhy s 3D zobrazením. Realizované zakázky naleznete ve fotogalerii na našich webových stránkách.

Jaroslav Dienstpier - DIČI

Specializujeme se na výrobu a dodávky komponentů pro plastová okna a dveře. Vyrábíme kvalitní vyrovnávací a vymezovací zasklívací podložky a svařovatelné rohové spojky, které požívají mnozí výrobci oken a dveří. Provádíme mletí plastů na nožových mlýnech. Nadrcené suroviny mohou jít opět do výroby jako drť nebo jako regranuláty. Disponujeme mlýny různých velikostí, od minimlýnků až po velké mlýny.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.