• Detail firmy

NORDIC STEEL s.r.o.

Základní popis

Společnost, která se zaměřuje na zpracování plechů a na související oblasti strojírenské výroby. Plošné dělení plechových tabulí na CNC laserových strojích. Ohýbání plechů na CNC ohraňovacích lisech. Svařování. Kovoobráběčské, zámečnické práce, atd..

Adresa

Masarykova 359
742 45 Fulnek

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28571274
DIČ:  CZ28571274
Rok založení:  2008
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Strojírenství

- dělění plechů CNC stroji, ohraňovací lisy, tryskání povrchu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 740 010
E-mail: info@nordicsteel.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Mroček - Jednatel

Mgr. Iva Mročková - Jednatel

Další firmy v oboru

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.