• Detail firmy

NORDIC STEEL s.r.o.

Základní popis

Společnost, která se zaměřuje na zpracování plechů a na související oblasti strojírenské výroby. Plošné dělení plechových tabulí na CNC laserových strojích. Ohýbání plechů na CNC ohraňovacích lisech. Svařování. Kovoobráběčské, zámečnické práce, atd..

Adresa

Masarykova 359
742 45 Fulnek

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28571274
DIČ:  CZ28571274
Rok založení:  2008
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Strojírenství

- dělění plechů CNC stroji, ohraňovací lisy, tryskání povrchu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 740 010
E-mail: info@nordicsteel.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Mroček - Jednatel

Mgr. Iva Mročková - Jednatel

Další firmy v oboru

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.