• Detail firmy

Norbert Hörmann

Základní popis

Zabýváme se instalací dveřní a vratové techniky. Dále výrobou posuvných, nesených či křídlových bran. Kovovýroba.

Adresa

Pardubická 19
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68235348
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 173 865
E-mail: n.hormann@seznam.cz
WWW: www.zamecnictvihormann.cz
Další firmy v oboru

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.

KOWEB s.r.o.

Nabízíme výrobu ocelových konstrukcí, výrobních a skladovacích hal, schodišť, částí zemědělských strojů, zásobníků sypkých hmot a lávek. Poskytujeme profesionální služby v oblasti zámečnické výroby. Provádíme řezání, ohýbání - řezání plazmou 1-25mm, řezání kyslíkem do 10mm, ohýbání ohraňovacím lisem 10mm; 3000mm, frézování, soustružení, skružování profilů.

PÖSAMO - ŘETĚZÁRNA spol. s r.o.

Již více než 20 let vyrábíme řetězy všech druhů - nerezové, mosazné, plastové, z oceli v různých barvách a povrchových úpravách. Kromě různých řetězů a řetízků dodáváme také klíčové reklamní přívěsky. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment.