• Detail firmy

NORAM,spol. s r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní servis v oblasti IT včetně instalace a správy počítačových sítí, odstranění virů a spyware, staveb a oprav PC či konzultací.

Adresa

Dubno 49
261 01 Příbram I

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25761757

Výrobky, činnosti

SERVIS POČÍTAČŮ

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 989 433
E-mail: info@noram.cz
WWW: www.noram.cz

Kontaktní osoba

Roman Novotný - Jednatel

Pobočky

Roman Novotný
Dubno 49
261 01 Příbram II

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Ing. Jan Vydržel

Zabýváme se správou sítí a databází. Poskytujeme poradenství v oblasti informačních technologií. Nabízíme hostingové a související činnosti, tvorbu e-shopů, zpracování dat.