• Detail firmy

NOLINAX servis, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme stěhování bytů, domů, kanceláří, firem, nebytových prostor, těžkých břemen, klavírů, trezorů, starožitností. Odborná demontáž a montáž nábytku. Dále vyklízení pozůstalostí, domů, sklepů, půd, úklid, malování. Cenová kalkulace zdarma.

Adresa

9. května 228/92
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28609719
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme stěhování

bytů, domů, kanceláří, firem, nebytových prostor, těžkých břemen, klavírů, trezorů, starožitností. Odborná demontáž a montáž nábytku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 726 854
E-mail: nolinax.servis@seznam.cz

Kontaktní osoba

Lenka Schneiderová - Jednatel

Milan Schneider

Další firmy v oboru

JP Final

Věnujeme se prodeji olejů, obráběcích kapalin a jejich filtrací. Prodáváme motorové oleje, autobaterie, autokosmetiku včetně nanotechnologií. Jsme prodejcem produktů značky Chesterton.

Martin Kulil

Zajišťujeme úklidové služby pro domácnosti a firmy. Provádíme úklidy pravidelné i jednorázové, generální úklidy. Součástí poskytovaných služeb je rovněž mytí oken, čištění čalounění, tepování koberců. Nabízíme strojní mytí podlah, bezchemické čištění párou, bezkontaktní čištění interiéru vozidel, odstraňování stavebních hmot a mnoho jiného. V neposlední řadě se zabýváme prodejem úklidové chemie.

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.