• Detail firmy

NOKO Servis s.r.o.

Základní popis

Noko servis - nabízíme nejlevnější taxi koncese v ČR. Speciální pryžové podlahy, kvalitní pryžové výrobky, pryžové desky.

Adresa

Sázava ev. č. 369
252 06 Davle

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29131057
DIČ:  CZ29131057
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pryžové desky

Nabízíme speciální pryžové tlumící podlahy s melírem epdm do fitness a izolační desky. Poskytujeme profesionální pokládku pryží.

Kontaktní osoba

Nikola Lazarová - Jednatel

Mobil: +420 775 280 909
E-mail: info@nokoservis.cz
E-mail: nokoservis@gmail.com
Další firmy v oboru

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.