• Detail firmy

NOKO Servis s.r.o.

Základní popis

Noko servis - nabízíme nejlevnější taxi koncese v ČR. Speciální pryžové podlahy, kvalitní pryžové výrobky, pryžové desky.

Adresa

Sázava ev. č. 369
252 06 Davle

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29131057
DIČ:  CZ29131057
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pryžové desky

Nabízíme speciální pryžové tlumící podlahy s melírem epdm do fitness a izolační desky. Poskytujeme profesionální pokládku pryží.

Kontaktní osoba

Nikola Lazarová - Jednatel

Mobil: +420 775 280 909
E-mail: info@nokoservis.cz
E-mail: nokoservis@gmail.com
Další firmy v oboru

Stolaři-Truhláři.cz

Internetový portál www.stolari-truhlari.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním. Naleznete u nás 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři..) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci..). Uveřejňujeme články s různými tématy, provozujeme inzerci a spolupracujeme s organizátory veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl a souvisejícími projekty.

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.