• Detail firmy

Noe´s sailing, s.r.o.

Základní popis

Pronájem plachetnic, jachet na Lipně, v ČR a zahraničí, kapitánské kurzy a průkazy VMP, výuka jachtingu, zážitkový jachting. Teambuilding a firemní akce na míru - nová dimenze zábavy spojená s yachtingem. Prodej lodí a poradenství.

Adresa

Žižkova tř. 309/12
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26101785
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Pronájem plachetnic, jachet na Lipně, v ČR a zahraničí, kapitánské kurzy a průkazy VMP, výuka jachtingu, zážitkový jachting.

Kontaktní údaje

Mobil: 776 598 196
Mobil: 607 570 201
E-mail: info@noesailing.com
WWW: www.noesailing.com

Kontaktní osoba

Andrea Tomečková - Jednatel

Mobil: 776 598 196

Pobočky

Ing. Vladimír Šámal - Avelana
Žižkova tř. 309/12
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

INOMECH s.r.o.

Naše projekční kancelář působí v oboru strojírenství, průmyslové automatizace a mechatroniky s úzkým propojením na vědu a výzkum. Specializujeme se na projektování elektrických zařízení - průmyslová automatizace, obráběcí stroje, laboratorní přístroje, linky aj. Námi vyprojektované zařízení zapojíme a uvedeme do provozu. Poskytujeme outsourcingové služby. Více informací naleznete na www stránkách.

JAHLA - poradenství, s.r.o.

Zajistíme lektorské, poradenské a konzultační činnosti systémů řízení. Připravíme k certifikaci nebo akreditaci. Zajistíme komplexní služby BOZP a PO.

CZ PROFI - SERVIS s.r.o.

Naše společnost se zabývá zpracováním dotačních projektů. Zajišťujeme komplexní zpracování projektů financovaných z dotací z EU. Nabízíme dotační projekty pro obce, firmy, živnostníky. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.