• Detail firmy

NO WORRY s.r.o.

Základní popis

Úklidová firma, úklid domácností, kanceláří, obchodů, provozoven, společných prostor BD. Mytí oken, čištění koberců, žehlení prádla, hlídání dětí. Údržba zahrady, sekání trávy, venčení psů. Služby hodinového manžela, drobné řemeslné práce.

Adresa

Hálkova 950
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24212172

Výrobky, činnosti

Úklidová firma

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 455 744
Mobil: +420 608 509 601
E-mail: info@jeduuklidit.cz
WWW: www.jeduuklidit.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Ducháček - Jednatel

Mobil: +420 775 390 298
E-mail: info@jeduuklidit.cz

Michaela Jedličková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.