• Detail firmy

NO LIMIT GROUP s.r.o.

Základní popis

bezpečnostní agenturu NO LIMIT GROUP s.r.o., která nabízí kompletní bezpečnostní služby pro naše klienty a zákazníky (služby PCO, elektronická zabezpečovací signalizace, kamerové systémy, požární signalizace fyzická ochrana osob a majetku)

Adresa

Komenského 470
357 35 Chodov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27993353

Výrobky, činnosti

kompletní bezpečnostní služby pro naše klienty

a zákazníky (služby PCO, elektronická zabezpečovací signalizace, kamerové systémy, požární signalizace fyzická ochrana osob a majetku)

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 411 111
E-mail: nolimitgroup@centrum.cz

Kontaktní osoba

Bc. Michael Madej - Jednatel

Pobočky

Petr Stýskala
Havlíčkova 858
358 01 Kraslice

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.