• Detail firmy

NNETT s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje nabídkou velmi rychlého přístupu k Internetu pro malé a střední podniky, a to se zajištěním synchronního provozu rychlostmi od 256 Kbps do 100 Mbps. Služby web-hosting, zajišťování konektivity virtuálních soukromých sítí, atd...

Adresa

Příkop 843/4
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64507866
DIČ:  CZ64507866
Rok založení:  1996
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- pronájem digitálních okruhů - místní, meziměstské, mezinárodní, připojení pevnou linkou, komutované připojení, serverhousing, webhosting, webdesign.

Kontaktní osoba

Jiří Dvořáček - Jednatel

Mobil: +420 608 204 031
Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.