• Detail firmy

NKL servis, s.r.o

Základní popis

Vyrábíme medový a čokoládový dort, zákusky a cukrovinky.

Adresa

Kostomlatská 94
417 53 Světec

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25439618
Rok založení:  2003
  • Maloobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Hlavně výroba Medovníku

Výroba a velkoobchodní prodej pekařských a cukrářských výrobků.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 586 662
Mobil: +420 776 276 798
E-mail: medov@centrum.cz
WWW: www.medova.cz

Kontaktní osoba

Ing. Inna Borshchyk - Majitel

Další firmy v oboru

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

Cukrárna Pierot

Zabýváme se cukrářskou výrobou. Navštivte nás v naší cukrárně v Čakovicích a vyberte si z široké nabídky dortů, zákusků, chlebíčků či cukrovinek, pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Nabízíme i bezlepkové dorty a výrobky pro diabetiky. Prodáváme rovněž dárkové koše. Otevřeno máme denně od 9.00 - 18.00 hod. Těšíme se na Vás!

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.