• Detail firmy

Nixe, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem dekoračního materiálu, floristických potřeb, balícího papíru, papírových tašek, reklamních stuh či aranžovací hmoty. Dále prodáváme krepový papír, plastové a sušené květiny, role či různé sáčky.

Adresa

Radošovice 14
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26051311
DIČ:  CZ26051311
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  18
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dekorační obalový materiál

Zabýváme se prodejem dekoračního obalového materiálu. Dekorační obalový materiál - dekorační a kovové košíčky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 323 056
Telefon: +420 383 324 684
Mobil: +420 602 457 134
Fax: +420 383 322 077
E-mail: info@nixe.cz
WWW: www.nixe.cz

Kontaktní osoba

Pavel Voldřich

E-mail: voldrich@nixe.cz

Andrea Hurská - Obchodní ředitel

E-mail: hurska@nixe.cz
Další firmy v oboru

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.

K-DIGI s.r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potahových autofólií. Přímý dovoz belgických autofólií Grafiwrap. Výhradní dovoz autofólií VViViD vinyl pro Českou a Slovenskou republiku. Kompletní sortiment na jednom místě. Provádíme celopolepy, tónování skel. Zabýváme se prodejem zboží pro instalaci a provozování společných televizních antén, satelitních rozvodů, kabelových rozvodů, optiky atd.