• Detail firmy

NITOS, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod a maloobchod s potřebami pro lepení. Nabízíme lepicí body, lepící kolečka, suché zipy, tavné pistole i tyčinky, lepicí pásky a ruční aplikátory. Více způsobů dodání zboží. Seznam a fotografie všech výrobků s pevným ceníkem k dispozici.

Adresa

Borovská č.p. 393
190 16 Praha 9 - Újezd nad Lesy

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28177321

Výrobky, činnosti

Provozujeme velkoobchod a maloobchod

s potřebami pro lepení. Nabízíme lepicí body, kolečka, suché zipy, tavné pistole i tyčinky.

Kontaktní údaje

Telefon: 281 867 781
Mobil: 724 891 291

Kontaktní osoba

Soňa Kvapilová - Jednatel

Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.