• Detail firmy

Nitara s.r.o.

Základní popis

Dílce pro elektroniku, stroje a zařízení. Konstrukce, výroba, CNC obrábění, zpracování plechů, řezání a popisování laserem, montáž.

Adresa

Průmyslová zóna 526
687 38 Nedakonice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25557611
DIČ:  CZ25557611

Výrobky, činnosti

CNC obrábění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 503 352
Fax: +420 572 503 354
E-mail: nitara@nitara.cz
WWW: www.nitara.cz

Kontaktní osoba

Michal Ondřej - Jednatel

Ing. Květoslav Trávníček - Jednatel

Další firmy v oboru

AP nástrojárna, s.r.o.

Naše nástrojárna zajišťuje kusovou i sériovou výrobu forem na lisování vulkanizační pryže pro měřící, regulační, čerpací a dávkovací techniku, určenou především pro automobilový a strojírenský, ale i gumárenský, papírenský, chemický a potravinářský průmysl. Součástí výroby je rovněž konstrukce forem. Provádíme CNC i konvenční frézování kovů, soustružení, broušení na plocho a povrchové úpravy kovů.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.