• Detail firmy

NIROSTA spol. s r.o.

Základní popis

Výroba technologických zařízení pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl. Výroba a opracování nerezu. Plničky - strojní zařízení pro plnění kelímků a tub, zásobníky tanky, výrobníky, homogenizéry na majonézu, tavené sýry, pomazánky.

Adresa

Rooseveltova 327
503 51 Chlumec nad Cidlinou

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60914548
DIČ:  CZ60914548
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Potravinářské stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 705 500
Telefon: +420 495 705 513
Mobil: +420 725 708 816
Fax: +420 495 423 001
E-mail: nirosta@nirosta.cz
E-mail: havranek@nirosta.cz
WWW: www.nirosta.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Havránek - Jednatel

E-mail: havranek@nirosta.cz

Martin Kropáček

E-mail: kropacek@nirosta.cz
Další firmy v oboru

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

Latyn, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky diamantových a brusných nástrojů, diamantových řezacích strojů, drtičů polystyrenu, badií na beton, zařízení pro svařování PE potrubí a dalších zařízení určených pro stavitelství. Provádíme rovněž plasmové řezání CNC HiTec. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.