• Detail firmy

NIKSOURCE, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme součástky potrubních systémů z legované oceli.

Adresa

V kapslovně 2770/1
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26417090

Výrobky, činnosti

Dodáváme součástky potrubních systémů

Dodáváme součástky potrubních systémů z legované oceli.

Kontaktní osoba

Nikolai Khalzov - Jednatel

Telefon: +420 271 771 467
Mobil: +420 776 191 928
E-mail: info@niksource.cz
WWW: www.niksource.cz
Další firmy v oboru

FOERSTER-TECOM , s r.o.

Dodáváme přístroje a zařízení na nedestruktivní kontrolu kovových materálů na povrchové a vnitřní vady, na kontrolu tepelného zpracování, na měření magnetických polí a na měření elektrické vodivosti. Dále nabízíme liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí systémy. Dodáváme výhradně výrobky renomovaných německých výrobců FOERSTER, KARL DEUTSCH a LAP.

AAC Pragocel s.r.o.

Prodej širokého sortimentu hutních materiálů: třecích brzdových pásů, kovaných tyčí, brzdového obložení, ložiskových domků, hřídelových spojek, nerezových fitinek, geotextilií, mosazných tyčí, grafitového těsnění, betonářské oceli, kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné ocele, mosazných materiálů, potrubního příslušenství, elektromotorů, řemenů a řemenic či stěračů pásových dopravníků.

Jaroslav Burdych

Věnujeme se výkupu cínu, cínových slitin, stěrů a odkapů. Veškeré slitiny cínu vykupujeme jakožto i další kovy například: železo, litina, měď, mosaz, hliník, bronz, zinek, barevné kovy a další. Po telefonické dohodě nabízíme odvoz a demontáž technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka.