• Detail firmy

Nikol Vedralová

Základní popis

Zabýváme se především dodávkami a montážemi sanitárních příček, nebo-li wc kabinek, sprchových zástěn, převlékacích kabinek, šatních skříněk a hygienických doplňků na toalety, mezi které patří osoušeče rukou, zásobníky na toaletní papíry, zásobníky..

Adresa

V Horkách 1384/1
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88922618
DIČ:  CZ8660040048

Výrobky, činnosti

Šatní skříňky

Kontaktní údaje

E-mail: vedralova@sanpri.cz
WWW: www.sanpri.cz

Kontaktní osoba

Nikol Vedralová - Majitel

Mobil: +420 732 220 307
E-mail: vedralova@sanpri.cz
Další firmy v oboru

VIN Design s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej nábytku do restaurací, kaváren, jídelen, hotelů, kanceláří, konfečních místností, čekáren nebo i do domácností. Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku od prověřených výrobců.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

KM-SYSTÉM, s.r.o.

Židle Ásana jsou jediným výrobkem na trhu, který má test NRÚ a UK. Židle jsou určeny lidem, kteří mají sedavé zaměstnání. Provedení židlí brání bolestem zad, útlakům kostrče, je odlehčena sedací kost. Zapůjčujeme na zkušební dobu zdarma.