• Detail firmy

Nikmar Invest s.r.o.

Základní popis

Společnost realizovala svůj první projekt 49 rodinných domů v roce 2003. Nyní spolupracuje na výstavbě jak rodinných domů i bytových domů.

Adresa

Semilská 926/54A
197 00 Praha 9 - Kbely

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26750619
DIČ:  CZ26750619
Rok založení:  2003
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- developer, reality.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 667 165
E-mail: info@nikmar-invest.cz
WWW: www.bydleni-libeznice.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Filo - Jednatel

Nikolay Sukhanov - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.