• Detail firmy

NiKlim s.r.o.

Základní popis

Výroba domácích vodních filtrů a systémů pro čištění. Nabídka filtračních konvic, stacionárních filtračních systémů a předfiltrů. Odstraňujeme z vody železo, chlór, vápník, mangan, dusičnany a dusitany. Odželeznění vody a čištění.

Adresa

Na bělidle 302/27
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28462262
DIČ:  CZ28462262

Výrobky, činnosti

Vodní filtry

Nabídka filtračních konvic, stacionárních filtračních systémů a předfiltrů. Odstraňujeme z vody železo, chlór, vápník, mangan, dusičnany a dusitany.

Kontaktní osoba

Vadim Kolesnikov - Jednatel, Obchodní ředitel

Telefon: +420 257 218 889
Mobil: +420 776 456 450
E-mail: aquaphor@aquaphor.cz
WWW: www.aquaphor.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vyčerpáme vše s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy čerpadel a čerpacích systémů od společnosti KSB. V našem sortimentu naleznete armatury, přírubové filtry, bazénová čerpadla, čerpadla do vrtu, kalová čerpadla, oběhová čerpadla, povrchová čerpadla a široké příslušenství. Umožňujeme také pronájem čerpadel a čerpacích systémů.

ALFICO s. r. o.

Poskytujeme služby v oblasti CNC obrábění, průmyslové filtrace a ocelových konstrukcí. Zajišťujeme průmyslové filtrace kapalin, ocelové a nerezové konstrukce, obloukové svařování, atypické konstrukce, rukávcové filtry, nádoby filtrů s vinutými vložkami, filtrační vinuté vložky, potrubní síta, sáčky do rukávcových filtrů a mnoho dalšího.

VODASERVIS s.r.o.

Navrhujeme a vyrábíme úpravny pitné, průmyslové, kotelní a bazénové vody. Dodáváme nerezové tlakové filtry, nerezové nádrže, plastové nádrže na chemikálie, provzdušňovací věže, beztlaké akumulační nádrže, sklolaminátové filtry, filtrační trysky apod. Provádíme hydrogeologické práce a vrty.