• Detail firmy

NIKA - TĚSNĚNÍ s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá výrobou plochých těsnění z lehčených polyethylénů. Poskytuje těsnění, výseky pro textilní průmysl, proložky, dílce pro přepravu, tvarované dílce, speciální výseky, prodej hydroizol. fólií, prodej desek z lehčených polyethylenů.

Adresa

Příční 1262/4
696 01 Rohatec

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29195624
DIČ:  CZ29195624
Rok založení:  1995
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba

- výroba plochých těsnění z lehčených polyethylénů (od objemových hmotností 20 kg/m3 do 250 kg/m3) a pryže.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 333 535
Mobil: +420 777 232 888
Fax: +420 519 333 535
E-mail: nikatesneni@seznam.cz
WWW: www.nikatesneni.cz

Kontaktní osoba

Petra Paličková - Jednatel

Martin Palička - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

SIMAF CZ s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme montážní systémy, spojovací materiál do plechu, plastu i dřeva, nýtovací matice pro různé tloušťky od M3 do M16, lisovací matice a sloupky, navařovací prvky. Dále matice v kleci, zálisky a šrouby do plastu. Nabízíme výkresové díly obráběné i tvářené.

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.