• Detail firmy

NIELSEN, advokátní kancelář, s. r. o.

Základní popis

Advokátní kancelář NIELSEN nabízí právní poradenství v oblasti obchodního, občanského i správního práva. Specializuje se na podporu obchodních transakcí, nové technologie, média a telekomunikace a na právní ochranu duševního vlastnictví.

Adresa

Hybernská 1009/24
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24793345
DIČ:  CZ24793345
  • Služby

Výrobky, činnosti

Obchodní transakce

Tvorba a vyjednávání smluv. Právní podpora během projektů. Příprava systému vzorových smluv. Ochrana hospodářské soutěže

Kontaktní údaje

Fax: +420 222 125 306
E-mail: info@nielsenlive.net
WWW: www.nielsenlive.net

Kontaktní osoba

JUDr. Tomáš Nielsen - Jednatel

Telefon: +420 222 125 288
Další firmy v oboru

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.