• Detail firmy

Nibbio s.r.o.

Základní popis

prodej - trezory, sejfy (vhozové, domácí, do zdi, do podlahy, ...)

Adresa

Habrová 2639/3
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29060583
  • Služby

Výrobky, činnosti

Trezory a sejfy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 201 001
E-mail: info@esejfy.net
WWW: www.esejfy.net

Kontaktní osoba

MARCEL KUČERA - Jednatel

Mobil: +420 775 201 001

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Věnujeme se prodeji kovového nábytku vhodného do kanceláří, škol, dílen nebo k lékařskému využití. Kovový nábytek rozvážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme kovové kartotéky, registrační skříně, kovové šatní skříně, trezorové a ohnivzdorné. Dále prodáváme konferenční židle, školní či průmyslový nábytek, pojízdné regály, poštovní schránky, nádoby na odpad i posyp a další.