• Detail firmy

NHKZ Steel s.r.o.

Základní popis

Konstrukce a výroba lisovacích nástrojů. Výroba přesných strojních dílů.

Adresa

Lázeňská 557
789 61 Bludov

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28637801
DIČ:  CZ28637801

Výrobky, činnosti

Lisovacích nástroje

Kontaktní údaje

E-mail: info@nhkz.cz
WWW: www.nhkz.cz

Kontaktní osoba

LADISLAV ŽIŠKA - Jednatel

Mobil: +420 777 658 672

DAVID HOHN - Jednatel

MILOSLAV KEPRT - Jednatel

Další firmy v oboru

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.