• Detail firmy

NH Glass s.r.o

Základní popis

Firma zabývající se výrobou olovnatého křišťálu PbO 24%. Sklářské polotovary, finální výrobky, dekorované ručním broušením, vysoký smalt, pískování.Prodej přejímaného křišťálu finálních výrobků.

Adresa

Babice 8
580 01 Babice

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27547582
DIČ:  CZ27547582

Výrobky, činnosti

výroba olovnatého křišťálu PbO 24%

Kontaktní údaje

E-mail: libor.neumann@gmail.com

Kontaktní osoba

Libor Neumann - Jednatel

Mobil: +420 603 145 674
E-mail: libor.neumann@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.

Jaroslav Effmert - Skelná huť

Zabýváme se zakázkovou výrobou foukaného skla. Naše skelná huť je zajímavá tím, že kromě výroby běžného sortimentu skla, nabízíme předvádění výroby skla pro veřejnost. Od září do listopadu a od února do června zapalujeme pec na sklo pro zájemce, kteří se chtějí se sklářským řemeslem seznámit blíže. Termín návštěvy si můžete zarezervovat na webových stránkách firmy. Těšíme se na Vás!

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.