• Detail firmy

Nguyen Thi Ngoc Ha

Základní popis

Poskytujeme klasické thajské masáže jako je aromatická thajská masáž, masáž lávovými kameny, thajská masáž zad a šíje, olejová masáž, thajská královská masáž a mnoho dalších. Vše v příjemném prostředí na pobočce v Praze.

Adresa

Janouchova 661/15
149 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28460090

Výrobky, činnosti

Masáže

Kontaktní údaje

E-mail: info@failin.cz
WWW: www.thajske-masaze-failin.cz

Kontaktní osoba

Thi Ngoc Ha Nguyen - Generální ředitel

Telefon: 773 918 777
E-mail: info@failin.cz
Další firmy v oboru

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.