• Detail firmy

NG Consulting, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme tvorbu www stránek a eshopů, optimalizace stránek SEO a IT školení.

Adresa

Ševčíkova 427/7
460 06 Liberec VI - Rochlice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  22792988
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme

tvorbu www stránek a eshopů, optimalizace stránek SEO a IT školení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 133 557
Mobil: +420 608 133 557
E-mail: info@ngconsulting.cz
WWW: www.ngstranky.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jakub Vytiska - Jednatel

Ing. Lukáš Nesvadba - Jednatel

Další firmy v oboru

KENDÍK MILOŠ

Zabýváme se prodejem a servisem kancelářské a telekomunikační techniky. Zajišťujeme servis kopírovacích a multifunkčních strojů a tiskáren zn. Konica, Minolta, Kyocera, Sharp, Triumph-Adler, HP, Canon aj. Dodáváme rovněž náhradní díly a spotřební materiál, provádíme renovace cartridge. Nabízíme možnost bezplatného zapůjčení náhradní kopírky či tiskárny po dobu opravy Vašeho zařízení.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.