• Detail firmy

Neziskovky.cz, o. p. s.

Základní popis

Neziskovky.cz o.p.s. nabízí během celého roku otevřené kurzy na různá témata. Psaní projektů, fundraising, personalistika, standardy kvality sociálních služeb apod. Kurzy jsou vedeny kvalitními lektory s praktickou zkušeností s daným tématem i s jeho

Adresa

Malé náměstí 12
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25756800

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Neziskovky.cz o.p.s. nabízí během celého roku otevřené kurzy na různá témata. Psaní projektů, fundraising, personalistika, standardy kvality sociálníc

Kontaktní údaje

E-mail: neziskovky@neziskovky.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kučera - Ředitel

Telefon: +420 224 239 875
Fax: +420 224 239 875
E-mail: neziskovky@neziskovky.cz
WWW: www.neziskovky.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

3EC International, s.r.o.

Jsme nezávislá akreditovaná certifikační společnost systémů managementu s mezinárodní působností, zejména na teritoriu ČR, Slovenska a Polska.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

Qconex v.o.s.

Zaměřujeme se na služby v oblasti manažerského poradenství. Poskytujeme poradenství pro: zavedení systému jakosti, zavedení environmentálního systému řízení, zavedení systému řízení bezpečnostních rizik. Pořádáme školení a semináře.