Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

NEŽÁRKA, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní úklidové služby. Provádíme jednorázové - generální i pravidelné úklidy. Služby nabízíme pro domácnosti i firmy - uklízíme výrobní haly, sklady nebo kanceláře. Používáme speciální stroje a účinnou chemii. Úklidy zajišťujeme vždy dle předchozí domluvy.

Výrobky, činnosti

Úklidové služby Plzeň
Nabízíme kompletní úklidové služby. Úklidové služby zahrnují pravidelné ruční i strojní úklidy, úklid sněhu, sekání trávy či dodávku hygienického zboží.

Pravidelný úklid Plzeň
Zajišťujeme pravidelný úklid v rozsahu dle dohody. Pravidelný úklid nabízíme pro domácnosti i pro firmy, časově se vždy přizpůsobíme.

Generální úklidy Plzeň
Provádíme generální úklidy jednorázově nebo i v pravidelných intervalech. Zajistíme generální úklidy v bytových a nebytových prostorech i pro rekonstrukcích.

Úklid venkovních prostor
Zabýváme se úklidem venkovních prostor. Úklid venkovních prostor - zajistíme údržbu zeleně, odklízení sněhu, čištění venkovních ploch včetně parkovacích stání, hrabání listí a mnoho dalšího.

Úklid kanceláří Plzeň
Specializujeme se na úklid kanceláří včetně dodávky hygienického materiálu. Úklid kanceláří provádíme pravidelně dle objednávky i v nočních hodinách.

Jednorázové úklidy Plzeň
Realizujeme jednorázové úklidy. Jednorázový úklid - provedeme čištění podlah i koberců pomocí speciálních strojů a účinné chemie, stírání prachu, mytí oken i doplňování hygienického zboží.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz