• Detail firmy

NEXTLINE GROUP s.r.o.

Základní popis

Jsme výrobce a velkoobchod materiálů pro výrobu reklam. Nabízíme rámy clip, výměnné, zásuvné, orientační systémy, výstavní panely, závěsný galerijní systém, nástěnky, vitríny, stojany, paravány, světelné reklamy, áčka, žárovky, zdroje z LED diod.

Adresa

Nad vodovodem 1040
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27432408

Výrobky, činnosti

Výrobce a velkoobchod materiálů pro výrobu reklam

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 337 445
Mobil: +420 603 460 204
E-mail: info@nextline.cz
WWW: www.nextline.cz

Kontaktní osoba

Libor Polák - Jednatel

Další firmy v oboru

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.