• Detail firmy

NextIT, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme poradenství a správu v oblasti hardwaru a softwaru. Provádíme montáž, údržbu a servis telekomunikačních zařízení.

Adresa

Jeronýmova 232/15
460 07 Horní Růžodol - Liberec VII

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27266451
  • Služby

Výrobky, činnosti

Komplexní správa IT

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 151 649
Mobil: +420 775 777 017
Fax: +420 485 104 364
E-mail: info@nextit.cz
WWW: www.nextit.cz

Kontaktní osoba

Lubor Stejskal - Jednatel

Martin Strobach - Jednatel

Další firmy v oboru

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.