• Detail firmy

Next Generation Solution s.r.o.

Základní popis

Vytváříme webové stránky, aplikace na míru, mobilní řešení, optimalizace pro vyhledávače, online marketing. Mezi naše zákazníky patří British American Tobacco, Energetický a průmyslový holding, Masarykova Univerzita, Nutricia ČR a další...

Adresa

Kováků 554/24
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27569268
DIČ:  CZ27569268

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

E-mail: martin.kossl@ngs.cz
WWW: www.ngs.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Kössl - Jednatel

Mobil: +420 603 361 882
E-mail: martin.kossl@ngs.cz
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.