• Detail firmy

NEXS, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby tamponové, sítotiskové a ofsetové tiskárny. Nabízíme reklamní předměty, vizitky, propagační materiály, polep vozidel a grafiku.

Adresa

Slezská 2033/11
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28422988

Výrobky, činnosti

Poskytujeme služby tamponové, sítotiskové.

Poskytujeme služby tamponové, sítotiskové a ofsetové tiskárny. Nabízíme reklamní předměty, vizitky, propagační materiály, polep vozidel a grafiku.

Kontaktní údaje

E-mail: nexss@seznam.cz
WWW: www.nexs.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Ebrle - Jednatel

Mobil: 725 778 876
Další firmy v oboru

Tiskárna Kaliba, spol. s r.o.

Poskytujeme služby ofsetové archové tiskárny a knihařství. Nabízíme kompletní výrobu včetně grafického zpracování. Dodáváme vizitky, letáky, plakáty, brožury nebo propagační materiály.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.