• Detail firmy

NEWLED, s.r.o.

Základní popis

Prodej LED panelů, lišt a modulů. Vývoj a výroba osvětlovacích aplikací ze světelných diod dle návrhů a realizací zákazníka.

Adresa

Dolní 7
763 62 Tlumačov

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27710025

Výrobky, činnosti

Výroba světelných zdrojů.

Prodej LED panelů, lišt a modulů. Vývoj a výroba osvětlovacích aplikací ze světelných diod dle návrhů a realizací zákazníka.

Kontaktní osoba

Viktor Meisenbichler - Jednatel

Dagmar Meisenbichlerová - Jednatel

Telefon: 577 102 440
Fax: 577 102 488
E-mail: newled@newled.cz
WWW: www.newled.cz
Další firmy v oboru

WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o.

Specializujeme se na návrhy a instalace světlovodů. Jsme výhradním zástupcem zn. Solatube v ČR. Díky světlovodům můžete mít denní světlo i v prostorách, kde byste museli svítit umělým světlem - světelně propojují interiér s venkovním prostředím, a to i na velké vzdálenosti. Podrobné informace o dodávaných produktech naleznete na našich webových stránkách.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.

LEDuniversal MARVER STEEL s.r.o.

Provozujeme e-shop s LED osvětlením. Nabízíme LED žárovky, LED pásky, LED moduly, LED diody, LED zářivky, LED panely, LED stropní svítidla, LED stolní lampičky, LED pouliční osvětlení nebo LED průmyslové osvětlení. Prodáváme a montujeme produkty vlastní výroby i produkty jiných výrobních společností.