• Detail firmy

NEWAG Brno spol. s r.o.

Základní popis

Společnost NEWAG Brno spol. s r.o. se zabývá dodávkami centrálních vysavačů značek Husky, DuoVac a Disan a to jak dodávkami kompletních systémů.

Adresa

Hviezdoslavova 1191/55a
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27404471
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej a servis

dodávkami centrálních vysavačů značek Husky, DuoVac a Disan a to jak dodávkami kompletních systémů na klíč, tak i prodejem jednotlivých komponentů, agregátů, příslušenství a instalačního materiálu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 210 954
Fax: +420 548 210 954
WWW: www.newagbrno.cz

Kontaktní osoba

PAVEL CÍSAŘ - Jednatel

Mobil: +420 777 092 777
E-mail: pavel.cisar@husky.cz
Další firmy v oboru

Jiří Kunze - Elektrikářské práce a centrální vysavače

Specializací firmy jsou elektroinstalace a veškeré elektrikářské práce v Brně a okolí. Zajišťujeme rovněž prodej, montáž a servis centrálních vysavačů.

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.