• Detail firmy

New Dimension, s.r.o.

Základní popis

Nabídka vzdělávacích a poradenských služeb v oblasti rozvoje lidských zdrojů pro management výrobních firem a státních institucí.

Adresa

Havlíčkova 233
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27856186

Výrobky, činnosti

Poradenské, právní a konzultační služby

Nabídka vzdělávacích a poradenských služeb v oblasti rozvoje lidských zdrojů pro management výrobních firem a státních institucí.

Kontaktní údaje

E-mail: newdimension@newdimension.cz

Kontaktní osoba

Radka Mgr.Šušková - Majitel

Telefon: +420 595 532 660
Mobil: +420 776 777 742
E-mail: newdimension@newdimension.cz
WWW: www.newdimension.cz

MAREK KAVULOK - Jednatel

Další firmy v oboru

František Uher

Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP. Zajišťujeme školení BOZP, služby koordinátora BOZP, revize tlakových a zdvihacích technických zařízení, technické prohlídky manipulačních vozíků atd. V rámci naší činnosti vytváříme rovněž firemní předpisy a dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.