• Detail firmy

NEW ARTEPP Zlín s.r.o.

Základní popis

prodej, pronájem, půjčovna: profesionální pojízdné hliníkové lešení, hliníkové žebříky všech možných konstrukcí, teleskopické nohy pro práci nad hlavou, přívěsné vozíky za automobil, záměčnické práce - nerez, hliník

Adresa

Jateční 169
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27728251
Rok založení:  2007
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

profesionální pojízdné hliníkové lešení

prodej, pronájem, půjčovna

Kontaktní údaje

Telefon: 602 659 167
E-mail: arteppujcovna@seznam.cz
WWW: www.arteppujcovna.cz

Kontaktní osoba

Petra Papežíková - Majitel

. Papažík - Jednatel

Mobil: +420 724 217 852

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HESCO s.r.o.

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba kontejnerů, rámových i trubkových lešení a ocelových konstrukcí. Nabídka plechů, jeklů, trubek, plochá a čtvercová ocel, profily I, IPE, U, UPE, úhelníky, rohože, roxor.

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.

KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o.

Pronajímáme kancelářské prostory a nabízíme správu bytového fondu, zprostředkování oprav a údržby nemovitostí v Rožnově pod Radhoštěm. Více informací o našich službách naleznete na našich internetových stránkách.