• Detail firmy

NEUWIRTH JAN Ing.

Základní popis

Nabízíme poradenství v oblasti ochrany přírody a vodního hospodářství, ekologické průzkumy a studie. Inženýrství a zajištění dotací.

Adresa

Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75898900
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ochrana ŽP, ekologie.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 728 310 501
E-mail: janneuwirth@seznam.cz
WWW: www.rybniky-dotace.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Neuwirth

Mobil: +420 728 310 501
Další firmy v oboru

VIEGA s.r.o.

Zabýváme se výrobou instalační techniky, topných systémů, technologie lisování spojů. Dodáváme odvodňovací techniku, systémy plynových instalací, topné systémy, řešení pro pitnou vodu, předstěnovou techniku, uzávěry zpětného vzdutí, hlídače proudění vzduchu, plynové zásuvky, elektrické splachování, bezpečnostní lisovací systémy apod.

Ing. Stanislav VACÍK - HARSOFT

Nabízíme široký sortiment technologií k úpravě vody. Poradíme, navrhneme a zrealizujeme celé řešení. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní záruční i pozáruční servis a pravidelnou úpravu a doplnění sestav úpraven vody i zásob provozních hmot.

PERAX spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou investičních celků včetně návrhu technického řešení, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Dodáváme průmyslové chladicí stanice, filtrační stanice vody, čerpací stanice vody, výměníkové stanice vody, chemické úpravny vody, potrubní rozvody apod.