• Detail firmy

NEUVITAS s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem reklamních předmětů - 3D samolepek potažených pryskyřicí, nosičů registračních značek. Zajišťujeme laminování, tisk bannerů, velkoplošný, tamponový digitální tisk a sítotisk.

Adresa

Vožická 2604
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27428630
DIČ:  CZ27428630
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Plastové podložky jižní Čechy, Tábor

Zabýváme se prodejem plastových podložek. Plastové podložky jsou vhodné pro nosiče registračních značek a mobilní telefony v autě.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 771 355
Mobil: +420 774 700 655
Fax: +420 381 210 622
E-mail: vachtl@seznam.cz
WWW: www.neuvitas.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vachtl - Majitel

Další firmy v oboru

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

Media Consult s.r.o.

Nabízíme kreativní grafické návrhy, tvorbu a zpracování videa, pořádání společenských a firemních akcí. Realizujeme velkoplošné videoprojekce a pronajímáme konferenční a prezentační techniku.