• Detail firmy

NEUTRINO, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme pátrací a ochranné činnosti.

Adresa

Rychnovská 123
199 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25666452

Výrobky, činnosti

Bezpečnost a ochrana

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 650 492
E-mail: neutrino-sro@seznam.cz
WWW: www.neutrino.sluzby.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Dobeš - Jednatel

Telefon: +420 602 656 237

PAVEL CHOTOVINSKÝ - Jednatel

Další firmy v oboru

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.