• Detail firmy

NEUSEN, s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavební práce, úpravy interiérů, exteriérů, pokládku podlahových krytin, obklady, dlažby, rekonstrukce včetně dodávek vybavení. Nabízíme zámečnické práce, výroba vrat, bran, zábradlí. Montáž, prodej, servis solárních zařízení a rekuperace.

Adresa

Smetanova 205/7
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28507355
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme stavební práce

úpravy interiérů, exteriérů, pokládku podlahových krytin, obklady, dlažby, rekonstrukce včetně dodávek vybavení

Kontaktní údaje

Mobil: 728 740 667
Fax: 311 612 667
E-mail: neusen@seznam.cz
WWW: www.neusen.cz

Kontaktní osoba

Jan Neubauer - Jednatel

Pobočky

Jan Neubauer
Smetanova 205/7
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ZFK - Kovovýroba Příbram

Zhotovujeme kovová vrata, kovová zábradlí, kovová svodidla, kovové mříže, kovové přístřešky, kovová zábradlí, kovové ploty či kovové schodiště. Zabezpečujeme výrobu z nerezové oceli, povrchové úpravy kovů, lehké konstrukce, protihlukové stěny i kompletní odhlučnění prostor a zařízení.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.