• Detail firmy

Neuron online, s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje zákazníkům vysokorychlostní připojení do sítě internet v řádu až několika desítek megabitů za sekundu.

Adresa

Na Okraji 324/55
162 00 Praha 6 - Veleslavín

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27595170
DIČ:  CZ27595170
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- připojení k internetu (Zřízení komunikační zásuvky v domácnosti, stejné rychlosti pro stahování i odesílání dat u každého tarifu.), telefonní linka.

Kontaktní údaje

Telefon: +42 022 626 908
Mobil: +420 602 499 400

Kontaktní osoba

Josef Kolařík - Jednatel

Další firmy v oboru

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.