• Detail firmy

Neuron consulting, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme manažerské a podnikové poradenství s důslednou implementací do praxe. Optimalizace útvarů, zavádění nástrojů štíhlé výroby, zpracování projektů ESF. Poskytujeme personální poradenství, řízení projektů. Vybíráme kandidáty pracovních pozic.

Adresa

Jilemnického 1883/1
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27781518

Výrobky, činnosti

Poskytujeme manažerské a podnikové poradenství.

Kontaktní údaje

E-mail: info@neuronconsulting.com
WWW: www.neuronconsulting.com

Kontaktní osoba

ing. Vlastimil Matýsek - Jednatel

Mobil: 736 250 310

Jana Fialová - Jednatel

Telefon: 724 030 066
Další firmy v oboru

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

KUŘIDÉM PROJEKT s.r.o.

Specializujeme se na vypracování projektové dokumentace a inženýrskou činnost v oblasti stavitelství. Zajišťujeme vypracování projektové dokumentace pro rodinné a bytové domy,dřevostavby,provozovny,průmyslové stavby, sportovní a rekreační areály, objekty městské zástavby, drobné stavby, přestavby a další. Poskytujeme technický, stavební a autorský dozor, vyřízení ohlášení nebo stavebního povolení.